https://www.traditionrolex.com/29

logo.png (20 KB)

Vše pro lyžaře

www.sportbp.cz

https://www.traditionrolex.com/29

Lektoři Kurzu instruktora snowboardingu

 

Základní předpokladem kvalitních kurzů instruktora snowboardingu je kvalitní lektorský tým.

 

Lektoři Kurzu instruktora snowboardingu

 

Mgr. Lukáš Binter je hlavní metodik kurzu instruktora snowboardingu a majitelem vzdělávacího střediska BP SPORT. Lukáš Binter je bývalý státní reprezentant České republiky a účastník světového poháru. Je absolventem Kurzu lektora snowboardingu a Cvičitele snowboardingu, provozuje vlastní lyžařskou a snowboardou školu. Zastupoval český tento sport na“Internacionales ski – kolloquium“. O „klouzavém sportu na sněhu“ publikoval v různých v časopisech – např. Skimagazín. Vytvořil první českou publikaci „Snowboarding“ (www.grada.cz), která se zabývá výukou. Část knihy o freestylu vytbořil ve spolupráci s významným závodníkem Martinem Černíkem. Kniha byla několikrát znovu vydána a stejný autor později vypracoval další publikaci „Jak dokonale zvládnout snowb. ..“. Dohromady zatím bylo prodáno 25 tísic kusů výtisků. Tyto knihy se staly součástí studijních materálů našich kurzů instruktora snowboardingu. Lukáš Binter je spoluautorem scénáře prvního českého výukového pořadu zaměřeného na tento nádherný sport.

 

Zakladatelem týmu lektorů snowboardingu, který připravuje veškeré instruktorské kurzy, je Mgr. Arnošt Binter. V současné době působí jako předseda komise snowboardingu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a metodik akreditovaného pracoviště pro výuku snowboardingu. Výraznou měrou se zasloužil o zařazení snowboardingu do škol. Aktivně se podílí na přípravě snowboardových a lyžařských instruktorů jako lektor a vedoucí kurzů. Je mimo jiné i autorem scénáře prvního českého výukového pořadu zaměřeného na snowboarding.

 

Mgr. Petr Zamrzla - absolvent Kurzu Lektora snowboardingu. Podílí se na výuce na kurzu instruktora snowboardingu od počátku instruktorských snowboardových kurzů. Je držitelem kvalifikace Také je ředitelem základní školy v Táboře, kde se podílí na výuce na LVVZ. Mgr. Petr Zamrzla je bývalý člen Rady Úseku snowb. ve SLČR.

 

Paed.Dr. Pavel Jarčevský (Ústřední lektor) je dlouholetý lektor kurzu instruktora snowboardingu. Zastupuje tento sport na Internacionales ski kolloquium. Je učitelem na Gymnáziu v Jindřichově Hradci, kde se podílí na výuce „sněžných prken“ a lyžování na lyžařských kurzech. Instruktorské kurzy snowboardingu obohacuje živou hudbou (kytara).

 

Mgr. Jaroslav Němec je ředitelem Střední školy Heureka. Zároveň řídí výuku „sněhového klouzavého sportu“ ve vlastní lyžařské škole.

 

Renata Němcová (Lektor) se podílí na výuce na lyžařských kurzech školy Heureka.

 

Nabídka kurzu instruktora snowboardingu
 
Rady pro práci instruktora lyžování nebo snowboardingu v lyžařské škole

https://www.traditionrolex.com/29
Copyright © 2024 SPORT BP s.r.o. | Prodej, servis a půjčovna sportovního vybavení | www.sportbp.cz