Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

logo.png (20 KB)

Vše pro lyžaře

www.sportbp.cz

Lektoři kurzu instruktora lyžování

Základní předpokladem kvalitních kurzů instruktora lyžování je kvalitní lektorský tým.

Lektoři kurzu instruktora lyžování

 

Mgr. Lukáš Binter je majitelem vzdělávacího a školícího zařízení BP SPORT. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a je držitelem licencí "Cvičitel lyžování" a "Instruktor lyžování". Lukáš Binter je provozovatelem lyžařské školy. Je bývalý státní reprezentant ČR a jezdec seriálu světového poháru ve snowboardingu v alspkých disciplínách. O klouzavém sportu publikoval v časopise Skimagazín a TVSM. V roce 1999 Lukáš Binter vytvořil první českou publikaci „Snowboarding“ odkaz Grada, která se zabývá výukou snowboardingu. Část knihy o freestylu vytbořil ve spolupráci s Martinem Černíkem. Kniha byla čtyřikrát vydána a stejný autor později vytvořil další metodický materiál „Jak dokonale zvládnout snowboarding“. Celkem zatím bylo prodáno 25 tísic výtisků.

 

Zakladatelem týmu instruktorských kurzů lyžování, je Mgr. Arnošt Binter(Lektor). V současné době působí jako předseda komise lyž. České obce sokolské a člen komise INTERSKI ČR. Aktivně se podílí na přípravě lyžařských kurzů instruktorů lyžování jako lektor a vedoucí školení. Je mimo jiné spoluautorem metodického materiálu.

 

Mgr. Jaroslav Němec (Lektor lyžování) je ředitelem střední školy Heureka v Táboře, kde se podílí na výuce na lyžařských kurzech. Zároveň provozuje lyžařskou školu Heureka. Podílí se na výuce kurzů instruktorů lyžování řadu let.

 

Mgr. Jiří Strážnický (Cvičitel lyžování) je učitelem na střední průmyslové škole v Táboře. Je lektor lyžování s bohatými zkušenostmi v přípravě lyžařských instruktorů.

 

SPOLUAUTOR METODIKY

Mgr. Libor Binter (Lektor a absolvent Kurzu Instruktora školního lyžování ) se podílel na výuce na kurzech instruktora lyžování téměř do konce svého života. Provozoval sportovní obchod s lyžařským vybavením a půjčovnu lyží. Zkušenosti ze sjezdového lyžařského sportu také získal jako trenér při závodní činnosti své dcery, která byla členkou juniorského reprezentačního týmu. Zastupoval české tento sport na Internacionales ski kolloquium.

 

Nabídka kurzu instruktora lyžování

Historie kurzů instruktora lyžování

 

Rady pro práci instruktora lyžování nebo snowboardingu v lyžařské škole


Copyright © 2024 SPORT BP s.r.o. | Prodej, servis a půjčovna sportovního vybavení | www.sportbp.cz