Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

logo.png (20 KB)

Vše pro lyžaře

www.sportbp.cz

Kurz carvingu

Kurz carvingu (seminář)

Výstup: osvědčení o absolvování, učitelé TV získají po absolvování průkaz Instruktora lyžování, jinak nelze na tomto kurzu získat licenci lyžařského instruktora (licenci lze získat na Základním kurzu pro instruktory lyžování).
Teoretická část: lyžařská výstroj, výzbroj, mazání lyží a technika carvingu. Praktická část – praktická výuka různých druhů carvingu.
Lektor: Ústřední lektoři
Místo konání: Pec pod Sněžkou
Termíny konání:  10. - 14.12.2023, 2. - 6.1.2024, 22. - 26.3.2024  (tyto termíny jsou na výběr) - Zasněžovací systém pro vysoké teploty
Pokud vám nevyhovují uvedené termíny, tak nám prosím napište e-mailovou zprávu. Budeme vás informovat ihned po vypsání dalšího termínu. Nemáme konečný termín přihlášek. Po naplnění kurzu se příjem přihlášek uzavře. Velice těžko se odhaduje, kdy se kurz pravděpodobně obsadí. Účastníky školení carvingu, základního či doškolovacího kurzu lyžování nebo snowboardingu, (pokud probíhají současně) ubytujeme na vyžádání společně.

Cena: 5770,- Kč
Cena zahrnuje ubytování, stravování - snídaně, oběd, večeře, poplatek MÚ, účastnický poplatek (cena bez ubytování a stravy činí 2550,- Kč). První den školení se začíná v podvečer a poslední den končí snídaní. Účastníky základního či doškolovacího kurzu lyžování, snowboardingu a carvingu (pokud tyto kurzy probíhají souběžně) na vyžádání ubytujeme společně.

Přihlášky:

 

O sněhových podmínkách se můžete informovat na http:/www.holidayinfo.cz.

Naše kurzy instruktora lyžování jsou také uvedeny na www.eu-dat.cz - databáze vzdělávání Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a na www.edu.cz - „Školském vzdělávacím a informačním portále“ Ústavu pro informace ve vzdělávání - zařízení Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy (při změně struktury stránek, lze nejrychleji nalézt přes „Vyhledávání“ pod pojmem „SPORT BP“ nebo „Binter“).

 

Jiné typy lyžařských kurzů - doškolovací a základní, "mateřinky" a další

Základní kurz pro instruktory lyžování
Doškolovací kurz pro instruktory lyžování
Základní kurz pro instruktory lyžování se specializací na mateřské školy
Rozšiřující školení pro vedoucí lyžařských výchovně výcvikových zájezdů a učitelů tělesné výchovy v nových aktivitách a v osnovách LVVZ
Instrukčně metodický seminář lyžování a snowboardingu


Copyright © 2024 SPORT BP s.r.o. | Prodej, servis a půjčovna sportovního vybavení | www.sportbp.cz