Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

logo.png (20 KB)

Vše pro lyžaře

www.sportbp.cz

Instrukčně metodický seminář lyžování a snowboardingu

Instrukčně metodický seminář lyžování a snowboardingu

Výstup: osvědčení o absolvování, učitelé TV získají po absolvování průkaz Instruktora lyžování, jinak nelze na tomto kurzu získat licenci (osvědčení lze získat absolvováním Základního kurzu instruktora lyžování).
Teoretická část: nové metody výuky, carving, technická průprava běhu na lyžích, klasika, bruslení, bezpečnostní normy lyžařské a snowboardové výzbroje a výstroje, využití videokamery v lyžařském výchovně výcvikovém zájezdu. Praktická část - praktická instruktáž na lyžích.
Lektor: ústřední lektoři MŠMT ČR
Místo konání: Pec pod Sněžkou
Termíny konání: bude upřesněno
Pokud vám nevyhovují uvedené termíny, tak nám prosím napište e-mailovou zprávu. Budeme vás informovat ihned po vypsání dalšího termínu.

Cena: 6120,- Kč
Cena zahrnuje ubytování, stravování - snídaně, oběd, večeře, poplatek MÚ, účastnický poplatek (cena bez ubytování a stravy činí 2550,- Kč). První den kurzu se začíná v podvečer a poslední den končí snídaní.

Přihlášky:

 

O sněhových podmínkách se můžete informovat na http:/www.holidayinfo.cz.

Naše kurzy instruktora lyžování jsou také uvedeny na www.eu-dat.cz - databáze vzdělávání Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a na www.edu.cz - „Školském vzdělávacím a informačním portále“ Ústavu pro informace ve vzdělávání - zařízení Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy (při změně struktury stránek, lze nejrychleji nalézt přes „Vyhledávání“ pod pojmem „SPORT BP“ nebo „Binter“).

 

Jiné typy lyžařských kurzů - doškolovací a základní, "mateřinky" a další

Základní kurz pro instruktory lyžování
Doškolovací kurz pro instruktory lyžování
Základní kurz pro instruktory lyžování se specializací na mateřské školy
Kurz carvingu


Copyright © 2024 SPORT BP s.r.o. | Prodej, servis a půjčovna sportovního vybavení | www.sportbp.cz